מגבות האמבט המושלמות הן כמו הגביע הקדוש. אוקי, לא באמת. אבל חלקנו באמת אוהבים מגבות. ולא רק זה, סביר שיש לנו מגבות בבית שאנחנו אוהבים במיוחד, מסיבותינו שלנו. כתבה זו תיתן מעט קווי מתאר על בחירת מגבות מתאימות לשימוש ביתי ומה כדאי לנו לשים לב אליו כשאנחנו קונים מגבות חדשות.


מגבות טובות ואהובות באות בקבוצות

ראשית כל, על מגבות להיות חזקות, עמידות ומאיכות גבוהה. זאת כי סביר, שאם הן באמת טובות, מושכות ומתאימות לנו – יכול להיות שנרצה להשתמש בהן המון. ממש המון. כך שכדאי מאוד שתהיה להן היכולת להחזיק מעמד במשך שימוש לטווח הארוך וכל הכביסות המעורבות בכך.

 על מגבות להתייבש מהר. בייחוד אם אנחנו רוצים לעשות 2 מקלחות ביום. או לכל הפחות, שעד המקלחת הבאה, ביממה שאחרי – יהיו נא מוכנות ומזומנות לנגב היטב. וכמובן – על מגבות להיראות טוב. זה חלק מהקסם.

לזהות ולאתר מבעוד מועד את המגבות שאנו רוצים

יש מגבות ויש מגבות. כשאנחנו הולכים לספא, אנחנו יכולים להגיד, "יש מגבות". מסיבה מאוד פשוטה: המגבות פשוט מפנקות, ונועדו לפנק. הן רכות, מייבשות במהירות ומרגישות כיוקרתיות. ולא רק זה, העור מרגיש מיובש כהלכה, ואפילו כאילו קיבל קצת פילינג עקב המבנה של המגבת.

 וכמובן – כיף להסתכל עליהן. אנחנו לא טוענים שכל המגבות בבית צריכות להיות כמו המגבות בבית ספא. אך אם אנחנו יכולים לדמיין איזו מגבת תעשה לנו טוב, אנחנו כבר יכולים להבין לאילו איכויות אנחנו נמשכים. ניתן למנות איכויות אלו בעיני רוחנו ולבדוק אם ניתן למצוא מגבות שבאמת יתנו לנו מענה על כך. לדוגמה, מתוך העיון בקטגוריה זו, ניתן לברור באם יש מגבות שאנחנו כבר יכולים לאתר, מגבות שכבר נראות לנו כמו מגבות החלומות שלנו.

טיפים בבחירת מגבות

לסיכומו של דבר, מגבות יעזרו לנו להתייבש, להרגיש את הגוף שלנו, להנות מחוויית ה-אחרי מקלחת שלנו ביתר שאת, וכמובן, לעטר נהדר את חדר המקלחת או/ו האמבטיה שלנו. הן יכולות להיות מושכות, נעימות ונהדרות להפליא וכל שצריך זה להבין – איזו אנחנו רוצים.

אנו מציעים משלוח מהיר לכל יעד בארץ ושירות מקצועי ואדיב.
להזמנות התקשרו אלינו >> 072-397-4422
יצירת קשר >> לחצו כאן
אודותינו >> לחצו כאן
מיי וירו – מצעי סאטן יוקרתיים 100% כותנה

נשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים