יש הרבה סיבות לבחור מצעים בתפזורת, ביניהן – האפשרות להתאים אישית את המצעים שאנחנו רוצים להרכיב על המיטה. האמת, שמלכתחילה יש סיבות רבות לשים מצעים על המיטה. ובכתבה זו נסביר מה הקשר בין בחירת מצעים מתאימים לבין שנת לילה נעימה.


Close up grey bed sheet in bedroom, cozy interior décor with earth tone, Bed top view with wooden floor

מצעים בתפזורת לתמיכה בשנת לילה טובה

בין אם אנחנו יודעים זאת או לא, שנת לילה טובה, שלמה, מעמיקה ואיכותית חשובה לרובנו, אם לא כולנו. יש כל מיני מאפיינים שיכולים להשפיע על שנת הלילה הטובה שלנו. בין אם מדובר על תזונה, טיימינג, היגיינת שינה (מכשירים חשמליים וכו'), וכן הלאה גורמים. ועם זאת, המחשבה הראשונה שלנו, בכל הנוגע לפיתוח הרגלי שינה חיוביים – לא בהכרח תנדוד לכדי מצעים. על כן, מצעים בתפזורת כמו מאפשרים לנו לבחור באופן אישי את המצעים שאנחנו רוצים להרכיב על המיטה, מבלי להיצמד למארז תחום המכיל את כל הסט.

מצעים בתפזורת: תפקידם של מצעים

למעשה, לכריות, שמיכות ומצעי מיטה עלולות להיות השפעות די רלוונטיות, בכל הנוגע לאיכות שינה טובה. ניתן לחשוב עליהן כמעין בגדים, או בדים שעוטפים את הגוף בזמן השינה. על מצעים בתפזורת לספק חום, בידוד ונוחות. יש כמה סוגי מצעים. כאשר אחד מהם הוא הסוג האלסטי. מטרתו של סדין אלסטי, לדוגמה, היא להיצמד לפינות המזרון. פינות הסדין, יחזיקו את הפינות עם הגומי שלו. בעוד שסדין חסר פינות, הוא זה שפשוט מונח על המיטה ומקופל לצדדיה כדי להישאר במקום.

מצעים בתפזורת: לבחור ולברור באיכות

אחד האלמנטים המשמעותיים בבחירת מצעים בתפזורת היא מספר הסיבי פר אינץ' רבוע של חומר. מספר סיבים גבוה יותר לא מרמז על איכות גבוהה יותר. למעשה, יש סוגים שונים של מצעים המתגאים בספירת סיבים רבה יותר, אך זה התאפשר להם עקב אלמנטים מסוימים של החומר ממנו נתפרו, או שיטות התפירה, והמצעים עצמם לא נחשבים בהכרח כאיכותיים יותר.  מספר המונה 1,000 סיבים לדוגמה, איננו בהכרח טוב יותר מ-500. ועם זאת, 500 כנראה טוב יותר מ-100, כי אם ישנם 100, ייתכן שיהיו ממש חורים בתפירת הסדין (הרווחים בהם הסיבים לא נתפרו). אך כל מצע לגופו.

על כן, בבחירת מצעים בתפזורת ניתן לבחון כמה הם מחממים, נוחים, נעימים, נאים למראה וכמובן – איכותיים ברמת החומר, צפיפות הסיבים וסגנון תפירתם. באתרנו ניתן למצוא סוגים רבים של מצעים לבחירתך.

אנו מציעים משלוח מהיר לכל יעד בארץ ושירות מקצועי ואדיב.
להזמנות התקשרו אלינו >> 072-397-4422
יצירת קשר >> לחצו כאן
אודותינו >> לחצו כאן
מיי וירו – מצעי סאטן יוקרתיים 100% כותנה

נשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים