רבים מאתנו אוהבים לישון. למעשה, רבים מאיתנו אוהבים לישון ולהירדם בתנוחה מאוד ספציפית. ובכן, שמיכות וכריות מקדמות את המלאכה בכך שהן מאפשרות לנו לעשות זאת בנוחות, סטייל ובפוזיציה שאנחנו הכי אוהבים.


White pillow and blanket on bed decoration interior of bedroom

שמיכות וכריות לאדם הפשוט

תאמינו או לא, אך פעם מצעי מיטה היו מנת חלקם של העשירים והמפורסמים. כדוגמת מלכים, או סוחרים עשירים. כיום, כל אחד יכול לישון עם שמיכות וכריות. למעשה, רבים מאיתנו אוהבים את השמיכה שלהם עד כדי כך שהם יכסו את גופם בשמיכתם האהובה גם כשהטמפרטורה עולה.  ובכן, יש מחקרים שמספרים שבזמן שינה, הטמפרטורה יורדת, על כן שמיכה יכולה לעזור לגוף לאזן את עצמו. או להפסיק לרעוד (עקב כך שהתאזן).

תפקידן של שמיכות וכריות בשנת לילה טובה

שמיכות וכריות איכותיות, יכולות לעזור לגוף לאזן את עצמו בזמן שינה, בייחוד אם הן יכולות לבודד את הטמפרטורות, לשמור על חום ובאופן כללי לשפר את רמת הנוחות בזמן שינה. שינוי הטמפרטורה בגוף, יכולים להשפיע על הזמן בו הגוף מתעורר. יש שיגידו שטמפרטורת הגוף יורדת כשעה לפני הכניסה למיטה וממשיכה לרדת בזמן השינה עד שמגיעה בערך שתי מעלות מתחת לממוצע. בשלב מסוים בשינה, לפי מחקרים מסוימים, הגוף מפסיק לנסות לאזן את הטמפרטורה של עצמו. על כן שמיכה ממש יכולה לעזור.

שמיכות וכריות כלי מעשי לעיצוב השינה

וזו המהות של קטגוריה זו. שמיכות וכריות הן לא רק ליופי או לנוחות, הן ממש יכולות לשמש ככלי פרקטי ויעיל לתמיכה באיזון הגוף בזמן שינה. אם כי, יש לציין, שהנועזים מביננו מרגילים את הגוף של עצמם לישון בכל טמפרטורה אפשרית. כך ששמיכה זה לא כלי הכרחי, אבל כן הכרחי לפינוק. בין המוצרים המוצעים בקטגוריה זו, ניתן למצוא שמיכות וכריות מפנקות בכל מיני צבעים וסגנונות.

בייחוד אם רוצים להשתמש בשמיכה כדי להמשיך להתחמם בשעות הלילה הקרירות – גם אם מדובר בשעות הקיץ החמימות להפליא. שמיכות וכריות יכולות להיות אלמנט נעים במיוחד, בייחוד אם הן משתלבות עם עיצוב החדר, תומכות בשינה נעימה ומעמיקה ומאפשרות לנו לקבל את המיטב משעות השינה שלנו. ניתן לעיין בהיצע שלנו כדי לראות אם יש מה מהן שמושך את עיניך.  

אנו מציעים משלוח מהיר לכל יעד בארץ ושירות מקצועי ואדיב.
להזמנות התקשרו אלינו >> 072-397-4422
יצירת קשר >> לחצו כאן
אודותינו >> לחצו כאן
מיי וירו – מצעי סאטן יוקרתיים 100% כותנה

נשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים